Aktualności

Aktualności 18 kwietnia 2016 wyświetleń: 1306

Warsztaty KOBIETA CUD

WARSZTATY O KOBIECOŚCI, 2-4 czerwca 2017 r. 

 
“Serdecznie zapraszamy wszystkie Kobiety, które pragną się spotkać w wymiarze indywidualnym i wspólnotowym z kobiecością. Chcemy dzielić się doświadczaniem swoich Ciał, Uczuć i Dusz w przeżywaniu zarówno radosnych, jak i bolesnych tajemnic kobiecej egzystencji.”  
 
Prowadzący:
 
Magda Malawska

Zdobyła wykształcenie psychologiczne (studia dzienne) i teologiczne (studia zaoczne) na ATK w 1999r. Jest absolwentką studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna  na SWPS w Warszawie. Prowadzi prywatną praktykę w Niepublicznym Ośrodku Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Stargardzie Szczecińskim. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, prowadzi grupy rozwojowe dla kobiet i grupę wsparcia dla rodzin zastępczych, oraz diagnozę trudności szkolnych i wychowawczych w ramach wspierania rozwoju dzieci i młodzieży. Prywatnie - żona, matka trójki synów. Amatorka ciszy, wędrówek z mężem po lesie, kabaretów, tańca, książek i suszonej żurawiny;

oraz Siostry Jezusa Miłosiernego
 
Aby zapisać się na warsztaty należy przysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy, wiek, wykształcenie) na adres: rekolekcje@jezuufamtobie.pl. Odpowiedź przesyłamy indywidualnie. Pozdrawiamy ciepło wszystkie Kobiety:-)
aktualizowano: 2017-03-17
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: