492newsy 2018-02-22 08:09:13

Aktualności

Aktualności 18 kwietnia 2016 wyświetleń: 1830

Warsztaty KOBIETA CUD

WARSZTATY O KOBIECOŚCI, 25-27 maja 2018 r. 

 

Warsztaty te są zaproszeniem dla Pań, które chcą się spotkać z włąsną kobiecością, wejść w lepszą relację z samą sobą jako kobietą, a to wszystko we wspólnocie innych Kobiet. Chcemy się zająć trzema wymiarami w nas: ciałem, uczuciowością i duchowością ("Kobieta CUD"). Będziemy miały czas na konferencję, pracę własną, modlitwę i spotkanie z drugą kobietą, a to wszystko w atmosferze czułej obecności Pana, który uczynił nas pięknymi. Zapraszamy kobiety od 21 roku życia.

Warsztaty poprowadzi Magdalena Malawska, która wykształcenie psychologiczne (studia dzienne) i teologiczne (studia zaoczne) zdobyła na ATK w 1999r. Jest absolwentką studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna  na SWPS w Warszawie. Prowadzi prywatną praktykę w Niepublicznym Ośrodku Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Stargardzie Szczecińskim. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, prowadzi grupy rozwojowe dla kobiet i grupę wsparcia dla rodzin zastępczych, oraz diagnozę trudności szkolnych i wychowawczych w ramach wspierania rozwoju dzieci i młodzieży. Prywatnie żona, matka trójki synów. Amatorka ciszy, wędrówek z mężem po lesie, kabaretów, tańca, książek i suszonej żurawiny.

Magda tak do nas napisała:“Serdecznie zapraszam wszystkie Kobiety, które pragną się spotkać w wymiarze indywidualnym i wspólnotowym z kobiecością. Chcemy dzielić się doświadczaniem swoich Ciał, Uczuć i Dusz w przeżywaniu zarówno radosnych, jak i bolesnych tajemnic kobiecej egzystencji.”  

Zapisując się na warsztaty wystarczy wysłać do nas maila ze swoim imienime i nazwiskiem na adres: rekolekcje@jezuufamtobie.pl.

Ilość miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY :)

aktualizowano: 2018-02-07
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: